Go For Strike 2012

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Go For Strike 2012

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Go For Strike 2012:

  Namn Klubb Start
1. Alexandros Mavrikakis Uppsala BC 90 Lördagen den 29 december 10:30
      Måndagen den 7 januari 19:00
2. Altti Mattila Hammarby IF BF Onsdagen den 9 januari 19:15
3. Anders Friman Djurgårdens IF Bowlingförening Lördagen den 29 december 10:30
4. Anders Holm Sollentuna BwK Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Söndagen den 13 januari 16:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
5. Anders Norrvik Sundbybergs IK Torsdagen den 3 januari 19:00
      Söndagen den 13 januari 13:00
6. Anders Öhman Stureby BK Torsdagen den 10 januari 19:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
7. Andreas Holm BK Ax Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Måndagen den 14 januari 17:30
8. Ann-Christin Knichter Djurgårdens IF Bowlingförening Lördagen den 29 december 10:30
9. Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Söndagen den 13 januari 16:30
10. Anneli Blomqvist B-K Eva Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
11. Annelie Kanold Sundbybergs IK Lördagen den 29 december 10:30
12. Annika Grönvall BK Prime Sthlm Onsdagen den 9 januari 10:00
13. Annika Kilander BK Prime Sthlm Torsdagen den 3 januari 19:00
      Torsdagen den 10 januari 19:00
14. Anton Lalli Stureby BK Söndagen den 13 januari 13:00
15. Arnold Mellgren BK Stötarna (n) Fredagen den 4 januari 10:30
16. Bengt Nilsson BK Kross Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
17. Benno Pedersen Pin Club Onsdagen den 9 januari 19:15
18. Berit Severin BK Wictoria (n) Fredagen den 4 januari 10:30
19. Bert Andersson BK Runan Torsdagen den 3 januari 19:00
20. Björn Ejderling Hammarby IF BF Onsdagen den 9 januari 10:00
21. Bo Östlund BK Wictoria (n) Fredagen den 4 januari 10:30
22. Christer Eklund BK Amiki Onsdagen den 9 januari 19:15
      Måndagen den 14 januari 17:30
23. Christer Hörngren BK Amiki Onsdagen den 9 januari 19:15
24. Christer Kallin BK Kross Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
25. Christer Plahn Bålsta BC Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Söndagen den 13 januari 13:00
26. Christopher Eklund Stureby BK Söndagen den 6 januari 10:30
      Måndagen den 14 januari 17:30
27. Christopher Holmberg BC Fyrklöver Söndagen den 13 januari 16:30
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
      Semifinal 21:00
      Final 21:30
28. Claes Wagelin Gauffin Stånga IF Onsdagen den 9 januari 19:15
29. Cornell Gassner Vendelsö BK Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
30. Dag Jingstål Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund Måndagen den 7 januari 19:00
31. Dan Lindfors BK Wictoria (n) Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
32. Daniel De Frutos Sundbybergs IK Torsdagen den 3 januari 19:00
33. Daniel Strömberg Sundbybergs IK Måndagen den 7 januari 19:00
34. Dennis Eklund Stureby BK Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
      Söndagen den 6 januari 10:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
35. Emil Ovesen BK Runan Måndagen den 7 januari 19:00
36. Emma Löfström B-K Eva Söndagen den 13 januari 16:30
37. Erik Andersin Stureby BK Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
      Onsdagen den 9 januari 19:15
38. Erik Persson Hovet Old Boys BK Onsdagen den 9 januari 10:00
39. Eva Andersson BK Wictoria (n) Fredagen den 4 januari 10:30
40. Eva Tholf B-K Eva Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
      Torsdagen den 10 januari 19:00
41. Felix Cederlund Sundbybergs IK Torsdagen den 10 januari 19:00
42. Filip Thelander Sundbybergs IK Söndagen den 6 januari 10:30
      Söndagen den 13 januari 13:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
43. Fredrik Berg Sigma BK Lördagen den 29 december 10:30
44. Fredrik Lindman BK Runan Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
      Söndagen den 13 januari 13:00
45. Fredrik Nyström Stureby BK Måndagen den 31 december 10:30
46. Gun Alström BK Raa Fredagen den 4 januari 10:30
47. Gunnar Wanneberg Täby BwK Torsdagen den 3 januari 19:00
48. Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
      Måndagen den 7 januari 19:00
49. Göran Brusewitz SK Nova Torsdagen den 10 januari 19:00
50. Hafthor Hardarson Höganäs BC Torsdagen den 3 januari 19:00
      Fredagen den 4 januari 10:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
51. Hans Lönnerstam AIK Söndagen den 6 januari 10:30
      Måndagen den 14 januari 17:30
52. Hans Modh BK Raa Söndagen den 13 januari 13:00
53. Harri Makkonen Eira BK Söndagen den 13 januari 16:30
54. Helen Thelander Sundbybergs IK Torsdagen den 10 januari 19:00
55. Ingvar Sjögren BK Ax Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Måndagen den 7 januari 19:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
56. Jan Blom Tyresö BK Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
      Onsdagen den 9 januari 10:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
57. Jan Ednertz BK Trol Söndagen den 13 januari 13:00
58. Jesper Gren Stureby BK Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
59. Jesper Lundström Djurgårdens IF Bowlingförening Lördagen den 29 december 10:30
60. Jessica Örnberg Sundbybergs IK Torsdagen den 3 januari 19:00
61. Jimmy Krell Team Enköping BK Måndagen den 7 januari 19:00
62. Joachim Christensen Åkeshovs BK Onsdagen den 9 januari 10:00
63. Joakim Folke BK Kross Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
64. Johan Lindman BK Runan Söndagen den 13 januari 16:30
65. Johan Wallenbert Sundbybergs IK Lördagen den 29 december 10:30
66. Johan Österholm Stureby BK Måndagen den 31 december 10:30
      Söndagen den 13 januari 16:30
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
67. Jonas Holmgren BK Stötarna (n) Fredagen den 4 januari 10:30
68. Jonas Larsson BK Stötarna (n) Måndagen den 31 december 10:30
      Söndagen den 13 januari 16:30
69. Josefin Hedén Sundbybergs IK Söndagen den 13 januari 16:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
      Semifinal 21:00
      Final 21:30
70. Juha Kanerva BK Kross Måndagen den 7 januari 19:00
71. Jörgen Eriksson Bokaj 76 Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
72. Jörgen Greverius BK Kross Lördagen den 29 december 10:30
      Torsdagen den 10 januari 19:00
73. Kaj Ahlström KK Strike Onsdagen den 9 januari 10:00
74. Katrin Fahlström Hammarby IF BF Söndagen den 13 januari 16:30
75. Kent Wenström BK Ene Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
76. Kia Horn BK Wictoria (n) Fredagen den 4 januari 10:30
77. Kim Jonasson Stureby BK Torsdagen den 10 januari 19:00
78. Kim Lingvall Nybro IF Torsdagen den 3 januari 19:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
      Semifinal 21:00
79. Kjell Isaksson BK Ax Lördagen den 29 december 10:30
80. Klas Wase Åkeshovs BK Måndagen den 31 december 10:30
      Fredagen den 4 januari 10:30
81. Kurt Andersson BK Runan Torsdagen den 3 januari 19:00
82. Lars Englund Stureby BK Söndagen den 13 januari 13:00
83. Lars Jidler BK Wictoria (n) Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
84. Lars Öberg Fredrikshof IF BK Fredagen den 4 januari 10:30
      Söndagen den 6 januari 10:30
85. Lars-Gunnar Eriksson Bokaj 76 Onsdagen den 9 januari 19:15
86. Lasse Dargren KK Strike Onsdagen den 9 januari 10:00
87. Leif Mörkfors Domnarvets BS Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
      Söndagen den 13 januari 13:00
88. Leif Sjöberg Hammarby IF BF Onsdagen den 9 januari 19:15
89. Lennart Gutell KK Strike Onsdagen den 9 januari 10:00
90. Leo Greverius BK Mjölby Bowling Lördagen den 29 december 10:30
      Söndagen den 13 januari 13:00
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
      Semifinal 21:00
91. Lina Elfström Sundbybergs IK Lördagen den 29 december 10:30
92. Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Måndagen den 7 januari 19:00
93. Magnus Lütz BK Runan Måndagen den 31 december 10:30
94. Marcus Lindskog Rigel BK/BENAB Torsdagen den 10 januari 19:00
      Söndagen den 13 januari 16:30
95. Marcus Tidbeck Stureby BK Söndagen den 13 januari 13:00
      Måndagen den 14 januari 19:30
96. Marie-Anne Karlsson BK Mistral (n) Onsdagen den 9 januari 10:00
97. Martin McGuinness NBC Gullmarsplan BC Onsdagen den 2 januari 19:00
98. Martin Wallin BK Ax Lördagen den 29 december 10:30
      Onsdagen den 2 januari 19:00
99. Mats Hestad Bokaj 76 Måndagen den 31 december 10:30
100. Mattias Bernhardsson BK Trol Onsdagen den 9 januari 19:15
101. Matts Juthagen BK 66 Torsdagen den 10 januari 19:00
102. Michael Lindblad Bokaj 76 Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Onsdagen den 9 januari 19:15
103. Michael Schefström Vingåkers BK Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
104. Mikael Boström Sigma BK Söndagen den 13 januari 13:00
105. Mikael Gibbemark DN-Expressens IF Onsdagen den 2 januari 19:00
106. Mikael Kanold Sundbybergs IK Måndagen den 31 december 10:30
      Torsdagen den 3 januari 19:00
107. Mikael Karlsson BK Kross Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
108. Nicklas Qvarnström Bokaj 76 Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Onsdagen den 9 januari 19:15
109. Niclas Zeising AIK Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
110. Ola Hesselvall BK Kross Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
111. Patrick Gustafsson Åkeshovs BK Lördagen den 29 december 10:30
      Onsdagen den 2 januari 19:00
112. Patrik Svensson BK Stötarna (n) Söndagen den 13 januari 16:30
113. Per Pettersson Bokaj 76 Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
114. Per-Erik Freij Sundbybergs IK Lördagen den 29 december 10:30
      Måndagen den 31 december 10:30
115. Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Onsdagen den 2 januari 19:00
116. Peter Ramén AIK Torsdagen den 10 januari 19:00
117. Peter Wihlborg Åkeshovs BK Måndagen den 31 december 10:30
118. Petri Utriainen BK Raa Torsdagen den 3 januari 19:00
119. Petter Bühlmann BK Kross Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
120. Raymond Forsberg AIK Onsdagen den 9 januari 19:15
      Måndagen den 14 januari 19:30
121. Rickard Thelander Sundbybergs IK Söndagen den 13 januari 13:00
122. Ricky Rundberg SK Nova Torsdagen den 10 januari 19:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
123. Robert Andersson AIK Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Måndagen den 31 december 10:30
124. Robert Blom BajenFans BF Söndagen den 13 januari 16:30
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
125. Robert Myrén BK Ax Måndagen den 31 december 10:30
126. Roger Johansson BK Kross Måndagen den 31 december 10:30
127. Sebastian Graveleij Sundbybergs IK Fredagen den 4 januari 10:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
128. Simo Saareks BK Raa Torsdagen den 3 januari 19:00
      Söndagen den 13 januari 13:00
129. Sonja Carlsson-Östlund BK Wictoria (n) Fredagen den 4 januari 10:30
130. Stefan Bonell BwK Ankaret Torsdagen den 10 januari 19:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
131. Stefan Ekelund Bokaj 76 Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Onsdagen den 9 januari 19:15
132. Stefan Jansson BK Ax Fredagen den 4 januari 10:30
133. Stefan Karlberg Bokaj 76 Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Onsdagen den 9 januari 19:15
134. Stefan Löfström Vendelsö BK Lördagen den 29 december 10:30
      Söndagen den 13 januari 13:00
      Måndagen den 14 januari 17:30
      Måndagen den 14 januari 19:30
      Kvartsfinal 20:30
135. Stefan Yngström Team Enköping BK Lördagen den 29 december 10:30
      Måndagen den 7 januari 19:00
136. Stig Nilsson KK Strike Onsdagen den 9 januari 10:00
137. Stig Persson Sollentuna BwK Söndagen den 13 januari 16:30
138. Sven Ericsson Hovet Old Boys BK Onsdagen den 9 januari 10:00
139. Sven-Olov Larsson KK Strike Onsdagen den 9 januari 10:00
140. Sven-Ove Karlsson Bålsta BC Fredagen den 4 januari 10:30
      Måndagen den 7 januari 19:00
141. Szczepan Drapsa BK Ax Torsdagen den 3 januari 19:00
      Söndagen den 6 januari 10:30
142. Teemu Lalli BK Raa Torsdagen den 3 januari 19:00
143. Tero Saareks BK Raa Torsdagen den 3 januari 19:00
      Söndagen den 13 januari 16:30
144. Thomas Englund Matteus-Pojkarna BK Lördagen den 22 december 10:30 Early bird
      Söndagen den 6 januari 10:30
145. Thomas Holmberg BK Kaskad Söndagen den 13 januari 16:30
146. Thomas Wallgren Fredrikshof IF BK Fredagen den 4 januari 10:30
      Söndagen den 6 januari 10:30
147. Timmy Andreasson Sundbybergs IK Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
148. Tobias Ahlberg Sundbybergs IK Onsdagen den 2 januari 19:00
149. Tomas Andersson Jönköpings BS/Boys Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
150. Tomas Lind BK Ax Onsdagen den 2 januari 19:00
151. Tomas Thelander Bokaj 76 Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
      Onsdagen den 9 januari 19:15
152. Tommy Wendel Stureby BK Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
      Måndagen den 14 januari 17:30
153. Tony Gibbemark DN-Expressens IF Onsdagen den 2 januari 19:00
154. Tony Lindqvist Bokaj 76 Torsdagen den 27 december 19:00 Early bird
155. Tord Sjöberg BK Rättvik Torsdagen den 10 januari 19:00
156. Torgny Löfgren BK Arkos Onsdagen den 9 januari 10:00
157. Urban Andersson Bålsta BC Fredagen den 4 januari 10:30
      Måndagen den 7 januari 19:00
158. Vania Panes Lundmark Umeå IK BF Torsdagen den 10 januari 19:00
159. Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund Onsdagen den 9 januari 19:15
      Torsdagen den 10 januari 19:00
160. Åke Erlandsson Åkeshovs BK Onsdagen den 9 januari 10:00
161. Åke Hofvander Sollentuna BwK Onsdagen den 26december 10:30 Early bird
      Söndagen den 13 januari 13:00